Drzwi Przemysłowe

Firma A.S.ONE Piękne Wnętrza posiada w swojej ofercie różnego rodzaju drzwi przemysłowe najlepszych producentów. Współpracujemy z takimi arkami jak THERMOD czy FERRIMA.

Montujemy drzwi:

  • drzwi stalowe płaszczowe, do ogólnego zastosowania
  • drzwi stalowe przeciwpożarowe, które mają zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej oraz produkcyjno-magazynowych, szczególnie w kotłowniach lub pomieszczeniach technicznych.
  • chłodnicze, higieniczne, mroźnicze, wahadłowe oraz kurtyny paskowe. Proponowane przez nas drzwi specjalistyczne mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach, gdzie istnieją rygorystyczne wymogi związane z higienicznością produktu i jego odpornością na wilgoć.
  • drzwi higieniczne, posiadające właściwości antybakteryjne, montowane w blokach sal operacyjnych, salach zabiegowych, przejściach pomiędzy oddziałami, a także jako drzwi do sal chorych.
  • drzwi i okna radiologiczne, przeznaczone do instalacji w gabinetach RTG, pracowniach angiografii oraz tomografii komputerowej, salach operacyjnych, salach zabiegowych, a także pomieszczeniach „gamma camera”.

Wszystkie oferowane produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Zapewniamy montaż wraz z dostawą odpowiednich drzwi. Posiadamy również uprawnienia do ich przeglądów i napraw gwarancyjnych.

Zamontowaliśmy drzwi między innymi w salonie SONY STYLE czy w biurowcu PLUS GSM.