Wygłuszenia i Akustyka

W lokalach publicznych często spotykanym problemem jest nadmierny hałas. Dlatego elementy wygłuszające, zmniejszające natężenie hałasu lub poprawiające akustykę są niezbędnym elementem do wykorzystania przy remoncie takich miejsc jak: restauracje, sklepy, punkty handlowe, szkoły, pływalnie, aule, ośrodki kultury, czy hale produkcyjne.

Wygłuszanie biur to także dziś standard, nie tylko w pomieszczeniach call-center. Zmniejszenie hałasu w gabinetach, salach konferencyjnych czy na korytarzach jest niezbędne do zapewnienia komfortowej atmosfery pracy, która przecież przekłada się na poprawę jej efektywności i satysfakcji pracowników.

Oferujemy szeroką gamę produktów umożliwiających zmniejszenie hałasu w dowolnym pomieszczeniu. W zależności od rodzaju pomieszczenia oferujemy pianki i panele akustyczne w różnych kolorach, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do wystroju pomieszczenia.

Stosowane przez nas produkty do wygłuszeń lub poprawy akustyki spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i można je stosować we wszelkich miejscach użyteczności publicznej.