Urządzenia do dezynfekcji rąk/dłoni STERIPOWER

Steripower Standard to aparat do bezdotykowej dezynfekcji rąk, który w połączeniu z płynem dezynfekującym gwarantuje wysoką skuteczność niszczenia bakterii i wirusów, w szczególności tzw. świńskiej grypy, oraz zapobiega w ten sposób zakażeniu mikroorganizmami przenoszonymi na dłoniach. Jednocześnie nie obliguje on do zakupu płynu dezynfekcyjnego określonej firmy.

Jest urządzeniem nie wymagającym nadzoru, a dozowanie płynu dezynfekcyjnego w postaci mgiełki, równomiernie pokrywającej dłonie, można regulować w bardzo łatwy sposób.

Powoduje to, że sposób jego dozowania jest wygodny, ekonomiczny, szybki i dokładny.

Steripower jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS. Urządzenie dostępne jest w kolorze białym (ale także w wersji ze stali szlachetnej oraz z opcją na jedną dłoń), dzięki czemu nie zakłóca wystroju pomieszczenia, w którym jest zamontowany. Przeźroczyste okienko do kontroli poziomu płynu pozwala na jego nieinwazyjne sprawdzanie.

Cennik urządzeń do dezynfekcji

 

Steripower to:

 • 2/3 mniej zachorowań w Twojej firmie
 • wysoka jakość opakowana w piękny design
 • nawet 5-krotnie mniejsze wydatki roczne

 

 • Urządzenie bezobsługowe
 • Dawkowanie
  Możliwość ustawienia indywidualnego dawkowania w 10 stopniach od 0,5 ml do 5 ml. Możliwość ustawienia jeszcze dokładniejszego dozowania
 • Duża wnęka
  do bezdotykowej dezynfekcji obu rąk. Nadmiar płynu dezynfekującego nie brudzi ubrań i podłogi
 • Zasilanie sieciowe  i akumulatorowe
  Czas pracy akumulatora to min 6 tygodni. Wbudowana kontrolka pokazująca stan naładowania akumulatora
 • Kompatybilność
  Możliwość zastosowania wszystkich środków dezynfekujących na bazie alkoholu
 • Czujnik
  Po włożeniu rąk czujnik aktywuje pompkę, która rozpyla ustawiona dawkę środka
 • Rozpylacz
  Idealnie rozpyla środek i pokrywa nim całe dłonie
 • Tacka ociekowa
  Posiada zintegrowany pojemniczek w którym nadmiar środka zostaje zamkniety
 • Ładowarka
  Ładuje akumulator urządzenia. Może byż podpięta na stałe
 • Opcjonalnie pilot odczytowy
  Pilot z licznikiem do odczytu ustawionej dawki jak i ilości aplikacji
 • Nowość, możliwość otwierania drzwi
  Wbudowany moduł umożliwiający  np. odblokowanie drzwi po uprzednim zdezynfekowaniu rąk - Opcja za dopłatą

 

Korzyści

Design nastawiony na wygodę użytkowania
Urządzenia Steripower zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i nieskomplikowanej obsłudze. Każde z nich może zostać zamontowane na dowolnej wysokości, dostosowanej do potrzeb użytkowników. Korzystanie z naszych produktów jest w pełni intuicyjne, a zarazem higieniczne. Obsługa urządzeń odbywa się całkowicie bezdotykowo – wystarczy jeden ruch, by obie dłonie pokryła optymalna dawka płynu dezynfekującego.

Jakość i trwałość
Lata doświadczenia i zadowolenie potwierdzone przez szerokie grono firm, które zaufały marce Steripower, dowodzą trwałości naszych urządzeń. Na każdym etapie współpracy dbamy o to, by sprzęt dostarczany naszym klientom służył im przez lata. Oferujemy nie tylko sprzedaż najwyższej jakości produktów, ale także fachową pomoc w ich montażu i użytkowaniu. W przypadku niespodziewanej awarii przywracamy sprzęt do pełnej sprawności lub oferujemy możliwość wymiany urządzenia.

Znaczne oszczędności
Wybór urządzeń marki Steripower to gwarancja długofalowych oszczędności. Wprowadzenie systemów do dezynfekcji może oznaczać dla firmy nawet 5-krotnie mniejsze wydatki na codzienną higienę pracowników. Sprzęt nie wymaga konserwacji i sprawdza się bezusterkowo przez lata użytkowania. Urządzenia wyposażone w pilot umożliwiają ponadto bieżące odczytywanie ilości zużywanego płynu. Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań zapewnia 3-ktornie wyższą efektywność niż tradycyjny płyn do dezynfekcji.

Skontaktuj się z nami aby poznać ofertę:
 emailem asone@asone.pl lub telefonicznie 512 907 094