Projekty Architektoniczne i Branżowe

Jako wykonawcą budowy i remontów sklepów, restauracji, biur i lokali użytkowych w centrach handlowych,  oferujemy także przygotowanie i realizację projektów niezbędnych do przeprowadzenia prac w obiekcie. Realizujemy inwestycję od wstępnej koncepcji poprzez obsługę formalno-prawną, uzgodnienia branżowe po uzyskanie pozwolenia na budowę.

Wśród zakresu prac firmy ASONE znajdują się projekty architektoniczne i wizualizacje lokali i pomieszczeń, projekty instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych oraz elektrycznych.  Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić, zaprojektować i wykonać instalacje „pod” indywidualne potrzeby zleceniodawcy.

Wszelkie projekty niezbędne do wykonania powierzonej budowy lub remontu, przygotowuje oraz wykonuje nasza wykwalifikowana kadra, posiadająca niezbędne uprawnienia i doświadczenie. Przy każdej realizacji stosujemy najwyższej jakości materiały, a każdy projekt instalacji dostosowany jest indywidualnie do potrzeb klienta.

Oferujemy wykonanie instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych oraz elektrycznych na terenie Warszawy i całej Polski. Gwarantujemy fachowe doradztwo, wysoką jakość usług, przystępne ceny i bezawaryjność.