Aranżacja wnętrz

ASONE oferuje kompleksowe usługi, dotyczące nie tylko prac budowlanych i remontowych, ale także pełen zakres działań związanych z aranżacją wnętrz sklepów, lokali biurowych oraz handlowo-usługowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów związanych z remontami i wykończeniem lokali w centrach handlowych oraz niezależnych sklepów, biur i punktów gastronomicznych. W ramach świadczonych usług zajmujemy się m.in. wykonaniem projektów i aranżacją wnętrz aż do przekazania lokalu klientowi "pod klucz". Nasz zespół przygotuje niezbędne projekty zgodne z Państwa oczekiwaniami, pomoże i doradzi w kwestiach formalnych, wykona meble i inne elementy aranżacji, a następnie zrealizuje projekt i przekaże Państwu gotowy do użytkowania lokal. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wiemy, jakie rozwiązania się sprawdzają, a które nie. Wiemy jak zaaranżować wnętrze, tak aby nie tylko nadało lokalowi świeżości ale też spełniało oczekiwania wszystkich - naszego klienta oraz klienta końcowego.

Aranżacja biur

Wykonujemy aranżacje biur i przestrzeni biurowych według nawet najbardziej nietypowych oczekiwań klienta. Projektu i aranżujemy biura wg indywidualnych potrzeb i klienta. Każda nasza aranżacja jest inna, a jako główny cel stawiamy sobie realizację idealnie dopasowaną do potrzeb właściciela biura oraz jego pracowników. Nasze doświadczenie gwarantuje nowoczesne, zgodne z zasadami BHP i funkcjonalne aranżacje recepcji biurowej, powierzchni biurowych, pracowniczych kuchni, sal konferencyjnych oraz pomieszczeń gospodarczych.

Aranżacja sklepów

Aranżacja sklepów i powierzchni handlowych to niezwykle istotny element, który często decyduje o efektywności sprzedaży i wspiera działania marketingowe. Dlatego warto powierzyć to doświadczonej firmie. ASONE od ponad dwudziestu lat zajmuje się remontami, wykończeniem i aranżacją sklepów wolnostojących oraz tych zlokalizowanych w galeriach i centrach handlowych. W ramach naszej oferty aranżacji sklepów, wykonujemy indywidualne i funkcjonalne projekty wnętrz i elementów zewnętrznych. Zajmujemy się rozmieszczeniem niezbędnych urządzeń, wykonujemy i dostarczamy meble przygotowane na indywidualne zamówienie oraz pozostałe elementy wykończenia i dekoracji sklepu. Nasza ekipa wykończeniowa zajmie się przeniesieniem pomysłów klienta i architektów do lokalu. W efekcie otrzymujecie Państwo sklep przygotowany pod tzw. klucz i gotowy do przyjęcia pierwszych klientów.

Aranżacja lokali gastronomicznych

Restauracje, puby, bary i inne lokale gastronomiczne to miejsca, w których aranżacja wnętrz odgrywa niebanalną rolę. Wystrój wnętrza i dekoracje muszą oddawać klimat miejsca, zachwycić klienta i sprawić aby lokal zapadł mu w pamięci. Nasza firma od lat wykonuje projekty oraz prace aranżacyjne w punktach znajdujących się na terenach centrów handlowych oraz tych zlokalizowanych niezależnie. Tworzymy pomysły, projektujemy i wykonujemy aranżacje wnętrz restauracji, pubów, barów, cukierni, piekarni, hurtowni, magazynów i wielu innych. Przygotujemy nowoczesne i funkcjonalne projekty zgodne z Państwa pomysłami, naszym doświadczeniem oraz wymogami prawnymi. Pomożemy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów. Wykonamy meble niezbędne do pełnej adaptacji wnętrza, a nasza ekipa remontowa dostosuje lokal do użytkowania, zgodnie z projektem aranżacji oraz wyposaży go we wszystkie meble, dekoracje i urządzenia.